16 квітня 2014 р.

16.04.2014 р. "Реорганізація підприємства"

   Дуже цікаве заняття. Сьогодні розкрили сутність реорганізації та дізналися про її різновиди: укрупнення, подрібнення, перетворення діючого підприємства. Розглянули особливості кожного з них.Цікаво, захоплююче, велике бажання використати ці знання в подальшому навчанні та житті.

09.04.2014 р. "Як скласти резюме"

Чи можна скласти резюме не маючи досвіду? Саме на цьому занятті ми дізналися, що можна. Ми згадали все, чим займалися у школі та записали на папері. Відзначили всі свої захоплення, вказали гуртки, які відвідуємо. У багатьох із нас є нагороди та грамоти за участь у конкурсах. Виявляється, що про це теж потрібно писати. Не забули про відпочинок: згадали всі подорожі з друзями, практику. 
     А скільки знань ми отримали на заняттях клубу ШП! Дякуючи цій роботі, ми розвиваємо свої особисті якості, в першу чергу, підприємницькі, креативний підхід до вирішення проблем. Про це ми теж вказали в резюме. 
     У нас вийшли хороші резюме. Віримо, що набуті навички знадобляться нам у майбутньому.

03.04.2014 р. "Лідерство"


Ми дізнались хто такий лідер. Якими якостями наділений лідер. Визначали наявність у себе лідерських якостей. Заняття корисне. Тема цікава. Лідерські якості у собі можна виховувати. Тому у нас є можливість до саморозвитку та самовдосконалення.