Навчальні матеріали


1. Тест К. Томаса розповість про те, як людина себе веде в конфліктній ситуації . Часто застосовується роботодавцями при прийомі на роботу. http://b-t.com.ua/test_tomas.php 
2.Психологічні тести, які допомагають оцінити загальний інтелектуальний рівень, конфліктність, стресовитривалість, комунікабельність  http://b-ko.com/book_20_glava
3. Холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік - хто ви? (Методика Айзенка)http://b-t.com.ua/test_ayzenk.php
4. Притчі та повчальні історії, які можна використати у роботі.http://1school.com.ua/statti/prytcha-pro-zhabenyat/
5. Теорія та практика психологічного тренінгу.http://exmaster.net/ps_26/index.html

Тренінгове заняття «Розвиток комунікативних умінь і навичок»(Заняття психолога)
Мета: набувати навичок міжособистісного спілкування; розвивати комунікативні, перцептивні, експресивні, ораторські, організаторські здібності; формувати позитивну мотивацію до занять у клубі.

Завдання тренінгу:
- розширення можливостей встановлення контакту в різних ситуаціях
спілкування;
- відпрацювання навичок розуміння себе, інших людей, а також
взаємин між людьми;                                             
- оволодіння навичками активного слухання;
- активізація процесу самопізнання і самоактуалізації;
- розширення діапазону творчих здібностей.

Обладнання: папір, фломастери, стікери.


ХІД ЗАНЯТТЯ
Далі
ПоказатиСховати

Тема: Ринкова конкуренція та її роль в організаціїї  ринкової економіки. (Заняття вчителя економіки)
Мета уроку:
  • ознайомитися зі змістом понятть «конкуренція», «монополія», «олігополія», «монопсонія»; 
  • навчитися виділяти та формулювати характерні ознаки ринкових структур;
  • розвивати в учнів економічне мислення, навички порівняння, інтуіцію;
  • розвивати вміння працювати у групах, формулювати та відстоювати власну думку;
  • виховувати економічну культуру споживача.
Обладнання: комп¢ютер, підручник, роздатковий матеріал.
Хід уроку
Далі
ПоказатиСховати
Тема. Хто такий підприємець (Спільне заняття вчителя економіки та психолога) 

Мета: -допомогти учням оволодіти поняттям ”підприємець”; усвідомити важливість гармонійного збалансування певних особистісних якостей успішного підприємця; визначати якості, які перешкоджають у бізнесі; робити самооцінку особистісних якостей, необхідної для успішної бізнес – діяльності;
-виховувати культуру спілкування; -розвиток умінь учнів аргументувати свою відповідь; розвивати економічне мислення; сприяти розвитку інтересу учнів до економіки як науки.
Обладнання: мультимедійна дошка,  презентація,  ресурси для гри,  цінник речей, скриньки,  паперові гроші,  роздатковий матеріал.
Хід заняття:
Далі
ПоказатиСховати
Загальношкільний захід
Профілактична робота в рамках тижня безпеки життєдіяльності.
Далі
ПоказатиСховати

Немає коментарів:

Дописати коментар