16 серпня 2013 р.


ОГ  МАНДІНО : “10 ЗАПОВІДЕЙ ПРОЦВІТАННЯ”

Ог Мандіно - американський психолог, письменник і фінансист, володар Золотої медалі імені Наполеона Хілла, автор концепції фінансового успіху і духовної гармонії особистості. Вчення Мандіно говорить про те, що кожен з нас володіє величезним потенціалом, який відкривається, коли ми здатні перебороти в собі лінь, байдужість, звичку відкладати рішучі дії на потім. Шлях самовдосконалення до снаги пройти кожному, хто повірить у свій успіх і досягне його.

Заповідь 1 – Націльтесь на нове життя.
Природа наділяє людей інстинктом прагнення до багатства і успіху. Важливо мати відчуття успіху, внутрішню впевненість у собі і розуміння ситуації. Успішних людей від невдах відрізняють їх звички. Добрі звички є ключем до будь-яких досягнень, дурні звички – відкриті двері, що ведуть до програшу. Щоб стати справді успішною людиною Вам потрібно сформувати стійкі позитивні звички до успіху і багатства. Коли успішні звички стануть частиною Вашої підсвідомості, кожного ранку Ви будете відчувати приплив життєвої сили і енергії, і щогодини – ставати все активнішим і бадьорішим. Через деякий час Ваші дії і реакції будуть даватись Вам без зусиль. Візьміть за звичку перечитувати ці 10 правил три рази на день протягом двох тижнів, таким чином сенс тексту переміститься з Вашої свідомості в підсвідомість, що стане поштовхом до матеріалізації Ваших думок, перевтілення бажань в дії. У цьому секрет всіх досягнень людини.

Заповідь 2 – Ставтесь до всього позитивно.

Важливо виробити в собі позитивне відношення до всього, що відбувається. Сила любові до оточуючих – головний секрет успіху в будь-якому починанні. Доброзичливість стане кращим помічником і зброєю, допоможе долати перешкоди. Говоріть добре про своїх ворогів, і вони стануть Вам друзями, підтримуйте друзів, і вони будуть Вам братами. Радійте всьому, що Ви бачите навколо – сонцю, небу, рослинам, тваринам, будівлям, машинам, людям. Згадайте свої гарні якості, за які Вас люблять і цінують інші. Проженіть від себе негативні думки і не дозволяйте їм опанувати вашу свідомість, не повертайтесь до спогадів про невдачі. Проаналізуйте все, що відбувається з Вами, і знайдіть позитивні сторони у всіх контактах, подіях і вчинках. Це дозволить вам значно збільшити Ваші досягнення і здобути щастя, багатство і успіх.

Заповідь 3 – Будьте наполегливі у досягненні цілей.
Кожна людина народжується щасливою і успішною, тому головними рисами на шляху до повного добробуту стають стійкість і цілеспрямованість. Людина, націлена на успіх, сама визначає свою долю і готова прикладати нових і нових зусиль для досягнення своєї цілі. Навіть не значні, але щоденні зусилля обов’язково приведуть Вас до цілі, наполегливість і безперервність рано чи пізно призведуть до завершення замислу. Не допускайте невдач. Повторюйте щодня, що саме цей день принесе вам удачу і що саме наполегливість гарантує Вам перемогу.

Заповідь 4 – Ви унікальні – займайтесь самовдосконаленням.

Кожна людина на Землі є єдиною і неповторною і володіє притаманними лише їй індивідуальними якостями. Кожному з самого початку природа вкладає певний талант і здібності, важливо гідно використати приховані можливості. Не задовольняйтесь вчорашніми досягненнями, прагніть до нових перемог. Не наслідуйте інших, пропонуйте свою унікальність. Розширюючи пізнання себе, оточюючих та Вашої справи, Ви неодмінно збільшуєте свої достатки. Концентруйте увагу на тій ситуації, в якій знаходитесь. Пам’ятайте: Ви – диво природи, а природа не знає поразок.

Заповідь 5 – Цінуйте і наповнюйте кожен Ваш день активними діями.

Навчіться цінувати кожен день як великий подарунок долі. Не думайте про вчорашні невдачі. Змінити минуле чи минулі помилки неможливо, тому не варто і повертатися до цього в думках і спогадах. Кожен день потрібно наповнювати активними і обдуманими діями, цінувати кожну його хвилину і робити трішки більше запланованого. Уникайте уповільнення і сумнівів, даремної втрати часу та неробства. Виконуйте всі обіцянки, приділяйте увагу своїм партнерам і друзям, спілкуйтесь більше з людьми.

Заповідь 6 – Будьте господарем своїх почуттів, уникайте негативних емоцій.

Навчіться керувати своїми почуттями і повністю їх контролювати. Мистецтво володіти собою є основою успіху. Розпочинайте день у відмінному настрої і він буде для Вас успішним. Уміючи керувати своїми почуттями Ви навчитесь керувати долею. Згадуйте ваші досягнення, думайте про процвітання, яке Вас очікує. Слабка людина дозволяє своїм думкам керувати її діями, сильна – здобуває владу над своїм мисленням.

Заповідь 7 – Посміхайтесь частіше.

Ніколи не втрачайте почуття гомуру, смійтесь із самого себе, смійтесь зі своїх невдач, смійтесь з усього світу. Коли ми сміємось над невдачами, у нас з’являються нові замисли. Навчіться сміятись над злом і побачите, що Воно безсиле.

Заповідь 8 – Ставте перед собою тільки високі цілі.

Кожному дається можливість для самореалізації. Кожна людина в змозі зробити вибір, рухатися вибраним шляхом, досягти вершини і перетворити в реальність найсміливіші плани і мрії. Не можна віддавати свою долю волі випадку. Ваша ціль – досягнення цілі. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Плануйте своє життя і рухайтесь вперед.

Заповідь 9 – Зміцнюйте плани активними діями.
Майте завжди активну життєву позицію. Успіх і багатство Вам забезпечить тільки активність. Ніколи не відкладайте на завтра те, що можете зробити сьогодні, навіть коли Ви не в змозі завершити дію до кінця. Рішучість і активність – фундамент Вашого успіху і процвітання. Виробіть почуття голоду щастя і досягайте його. Приймайте кожен виклик, який дає вам доля. Дійте, і дійте негайно.

Заповідь 10 – Просіть Вищий Розум підказати Вам шлях.
Навчіться просити у Вищих сил лише мудрості. Не просіть золота, любові чи слави. Просіть вміння спілкування, достатнього часу, сил, розуму. Навчіться розпізнавати знаки і символи, які посилає Вам природа через інтуїцію, сни, прозріння.

Немає коментарів:

Дописати коментар